Ankara CUMOK seçme ve seçilme hakkının gaspını kınadı

Ankara CUMOK, 25 Haziran 2011 Cumartesi günü saat 13.00'te, Yüksel Caddesi'nde tutuklu milletvekillerinin serbest bırakılmasını istedi. İzmir Milletvekili Prof. Dr. Birgül Ayman Güler ve Ankara Milletvekili Doç. Dr. Gökhan Günaydın
toplantıya katılarak çağrıyı sahiplendiklerini açıkladılar.

Devamını oku...

 

Basın açıklaması

İzmir Büyükşehir Belediyesi ve bağlı şirketlerine düzenlenen operasyonda belediye ve şirket çalışanlarının aralarında bulunduğu 34 kişinin avukatları, adliye önünde basın açıklaması yaptı.

Devamını oku...

Birgül Ayman Güler okuyucularıyla buluştu

tuyap

Birgül Ayman Güler okuyucularıyla buluştu

Bu yıl 16.sı düzenlenen İzmir Kitap Fuarı'nın konuğu olan  Birgül Ayman Güler, kitaplarının sergilendiği standta, aynı zamanda seçmenleri olan okurlarına kitaplarını imzaladı. Birgül Ayman Güler’i bu özel gününde CHP İzmir il başkanı Tacettin Bayır, CHP milletvekili adayı Kazım Umdular ve İstanbul’dan CHP milletvekili adayı olan, DİSK eski genel başkanı Süleyman Çelebi de yalnız bırakmadı. Güler, imza gününe hem okurlarının hem de partililerinin gösterdiği ilgiden memnuniyetini dile getirirken “Benim için yazarlık ve okurlarımla buluşabilmek tarifi imkansız bir mutluluk, kitaplarım daha çok kamusal hizmetler ve yerel yönetimlerle ilgili olduğundan doğrusu bu kadar büyük bir ilgi beklemiyordum, ama İzmirliler her alanda olduğu gibi bu konuda da farklarını gösterdiler, bu büyük ilgiyi İzmirlilerin okumaya ve öğrenmeye olan düşkünlüğüne borçluyum” dedi.

CHP Uşak İl Başkanı Mahmut ÜNAL Parti Binasında 14 Milletvekili Aday Adayını Bir Araya Getirerek Kenetlenme ve Birlik İçerisinde Olduklarının Mesajını Vererek Basın Açıklaması Yaptı..

CHP Uşak İl Başkanlığı Binasında bir araya gelen CHP Milletvekili Aday Adayları Birlik beraberlik içersinde seim çalışmalarına katılma sözü verdi..

 

Devamını oku...