CHP’li Vekil Adaylarından Aliağa Çıkarması

 

24. Dönem İzmir 2. Bölge milletvekili adayları Aliağa’da coşkuyla karşılandı. 

  

Aliağa(19 Nisan 2011) Cumhuriyet Halk Partisi İzmir 2. Bölge Milletvekili adayları Bakırçay havzasının önemli ilçesi Aliağa’da görücüye çıktı. Aliağa İlçe Örgütü’nde bir araya gelen vekil adaylarına partililer yoğun ilgi gösterdi. Aliağa ziyaretinde moral bulan CHP’nin TBMM adayları partililere iktidarı müjdeledi. Tanışma ve kaynaşma toplantısına 2. Bölge adaylarından; Birgül Ayman Güler, Mustafa Moroğlu, Levent Eyipişiren, Elfin Tataroğlu, Levent Piriştina, Hüseyin Sezer ve Coşkun Çiflik katıldı. İlçe Başkanı Özlem Şan Oğuzhan, Aliağa Belediye Başkanı Turgut Oğuz, belediye meclis üyeleri, il genel meclis üyeleri, Şakran Belde Başkanı Murat Yaman, kadın ve gençlik kolları başkanı ve yöneticileri, mahalle ve köy muhtarları ile mahalle temsilcilerinin yanı sıra çok sayıda partilinin katıldığı tanışma toplantısında vekil adayları örgütlerle birlikte köy köy,  kapı kapı dolaşarak CHP iktidarı için omuz omuza çalışacaklarının sözünü verdi.

Devamını oku...

 

İzmir 2. Bölgede CHP, AKP ve MHP Adayları

 

Devamını oku...

İşte CHP'nin son Uşak raporu!

 
CHP Genel Merkezi Uşak'la ilgili yoğun temaslarda bulundu, notlar aldı.. İşte son rapor! 

 
Uşak’ta üç milletvekili çıkarmayı planlayan CHP Uşak İl Örgütü CHP Genel Merkezi desteğini de alarak seçim çalışmalarına hız verdi.  CHP Genel Başkan Yardımcısı Volkan Canalioğlu, Uşak’tan sorumlu CHP Kırklareli Milletvekili Dr. Tansel Barış ve CHP Parti Meclisi (PM) üyesi Prof. Dr. Birgül Ayman Güler Uşak’a gelerek iki gün boyunca sivil toplum örgütlerini (STK) ziyaret ettiler. Uşak İl ve ilçe örgütleri ile birlikte yapılan ziyaretleri değerlendiren CHP Uşak İl Başkanı İsmail Demirel, CHP’nin iktidar yürüyüşü için Uşak’ta dev adımlar attığını vurguladı. 

Devamını oku...

Aday Listeleri Belirlendi

CHP Parti Meclisi 10 Nisan 2011 Pazar günü toplanarak milletvekili aday listesini belirledi.Liste 11 Nisan 2011 Pazartesi günü Yüksek Seçim Kurulu'na teslim edildi.Buna göre Birgül Ayman GÜLER başvuruda bulunduğu İzmir 2. Bölge 6. sıradan aday gösterildi.

 

Devamını oku...

CHP'den Uşak'ta dev adım!

CHPden Uşakta dev adım!

 

CHP Uşak'ta rotasını belirledi. Tabandan önseçim için güçlü ses duyuldu. Genel Merkez kararını verdi!


Haziran 2011 yılında yapılması düşünülen seçimler için CHP Uşak İl örgütü çalışmalarına hız verdi. Uşak’tan sorumlu CHP Parti Meclisi üyesi (PM) Prof. Dr. Birgül Ayman Güler ve CHP Kırklareli Milletvekili Dr. Tansel Barış Uşak’a gelerek üç gün boyunca çeşitli incelemelerde bulundu. Ayrıca Uşak’a gelen CHP’li isimler, ilçelerdeki esnaflarla bir araya geldi.

Devamını oku...

Prof. Dr. Birgül A. Güler 2011 Milletvekili Seçiminde CHP İzmir İkinci Bölge Aday Adayı

 

 
CHP Parti Meclisi üyesi Prof. Dr. Birgül Ayman Güler, Bergama'da 4 Nisan 2011 günü İzmir 2. Bölge CHP milletvekilliği aday adaylığını açıkladı. Basın toplantısı CHP İlçe Başkanlığı'nda, Başkan sayın Mehmet Gürsel Çelebi'nin ev sahipliğinde, Bergama Belediye Başkanı sayın Mehmet Gönenç'in katılımıyla gerçekleşti. Basın açıklamasına kendisi de aynı bölgeden aday olan sayın İdris Yavuzyılmaz ve Muharrem Derbentoğulları katılımılarıyla güç verdiler.

Devamını oku...

CHP Tabanını Umutlandıran Cevap

1.20110123185000.jpg
Güler: "Adaylık sürecinde Uşak'ta ön seçim olabilir" 
 
CHP Uşak il örgütünün danışma meclisi toplantısı için Uşak'a gelen CHP Parti Meclisi Üyesi Birgül Ayman Güler ve CHP Kırklareli Milletvekili Tansel Barış Uşak'ın seçim stratejisi ve çalışmaları hakkında bilgi verdi. CHP Parti Meclisi Üyesi Birgül Ayman Güler aday adaylığı sürecinde illerin potansiyeline göre farklı uygulamalar yapılabileceğini söylerken Uşak için ise tabanın güçlü bir şekilde istediği ön seçimi düşünebileceklerini belirtti.

 

Devamını oku...