Bergama Alibeyli Köyü

Prof. Dr. Birgül Ayman Güler Bergama Alibeyli Köyü Köy Hayırı'na katıldı. Bergama Belediye Başkanı Mehmet Gönenç,
eşi Meltem Gönenç, kızı Deniz Gönenç, CHP Bergama İlçe Başkanı Mehmet Gürsel Çelebi ve CHP üyeleri Güler'e eşlik ettiler.

Devamını oku...

 

Çandarlı'da tören

CHP İzmir 2. bölge milletvekilli adayları Çandarlı'da partiye yeni olanlara parti rozeti taktı.

Devamını oku...

CHP Bayraklı 2. Bölge vekillerini ağırladı

 

Cumhuriyet Halk Partisi İzmir 2. Bölge Milletvekili adayları Bayraklı’da görücüye çıktı.

Bayraklı İlçe Örgütü’yle bir araya gelen vekil adaylarına partililer yoğun ilgi gösterdi. Bayraklı ziyaretinde moral depolayan meclis adayları partililere iktidarı hedef gösterdi.

Cumhuriyet Halk Partisi Bayraklı İlçe Başkanı Levent Ölçer, İzmir 2. Bölge Milletvekili adayları Coşkun Çiftlik, Hüseyin Sezer, Levent Piriştina, Elfin Tataroğlu, Levent Eyipişiren, Mustafa Moroğlu, Birgül Ayman Güler, Aytun Çıray, Mehmet Ali Susam ve Alaaddin Yüksel’i Sevgi Yolu girişindeki Atatürk Anıtı önünde karşıladı. Partililer ve halkın yoğun ilgisiyle karşılanan milletvekili adayları sevgi yolundaki esnafları ziyaret ederek bir süre onlarla sohbet etti. Milletvekili adayları ve Bayraklı İlçe örgütü daha sonra Vakıf düğün salonunda kendilerini bekleyen partililerle buluştu.İlçe Başkanı Levent Ölçer ev sahipliğindeki tanıtım törenine, Büyükşehir Belediye Başkanı Aziz Kocaoğlu, il genel meclis üyeleri, belediye meclis üyeleri, kadın ve gençlik kolları ve muhtarların yanı sıra çok sayıda partili katıldı. Coşkuyla karşılanan milletvekili adayları adına ev sahibi olarak ilk sözü İlçe Başkanı Levent Ölçer aldı.

Devamını oku...

Hacıbektaş'ta Selamlama....

IMG_0176

23 Nisan 2011 tarihinde İzmir - Karşıyaka'da Genel Merkezi Ankara'da olan Hacıbektaş Eğitim ve Kültür Derneğinin Şubesi İzmir Vali Vekili Fazlı Akgün ve pek çok Demokratik Kitle Ögütünün Başkan ve yöneticilerinin katıldığı bir törenle açıldı. Törende İzmir CHP Milletvekili Adaylarından Prof. Dr. Birgül Ayman Güler de sevenleri ile kucaklaştı, seçimler öncesi katılan Alevi -Bektaşi örgütlerinin üyeleri ve ADD  Karşıyaka Şubesi üyelerinden destek aldı.Konuşmacılar tarafından seçim çalışmaları sürecinde Sayın Güler'e ve İl genelinde CHP ye sahip çıkıp iktidara taşımanın ülkenin geleceği açısından ne denli önemli olduğu bir kez daha vurgulandı. [www.hekder.org]

Cumhuriyet Halk Partisi İzmir 2. Bölge Milletvekili Adayları Tire’yi ziyaret ederek kendilerini tanıttılar.

Cumhuriyet Halk Partisi İzmir 2. Bölge Milletvekili Adayları Tire’yi ziyaret ederek kendilerini tanıttılar.
CHP Genel Başkan Yardımcısı Alaattin Yüksel ile birlikte Hüseyin Sezer, Birgül Ayman Güler, Mustafa Moroğlu, Levent İyipişiren, Elfin Tataroğlu, Levent Piriştina ve Coşkun Çiftçi, Tire İlçe binasına gelerek ziyarette bulundular ve CHP’lilere kendilerini tanıttılar.
Tire İlçe Başkanı Mustafa Güngör ve yönetim kurulu üyelerinin hazır bulunduğu toplantıya, Gökçen’in CHP’li Belediye Başkanı Mustafa Önem, Hidayet Petin, Yücel Özen ve Eski DSP Tire İlçe Başkanı Yılmaz Karasoy da katıldılar.
Yılmaz Karasoy’a CHP’ye katılması nedeniyle rozetini de Genel Başkan Yardımcısı Alaattin Yüksel taktı.

Devamını oku...

CHP'li kadın adaylardan AKP'ye çağrı

CHP'nin İzmir milletvekili adayları, AKP'li iki kadın yönetici tarafınan hazırlanan '35 sarışın kadın' projesine tepki göstererek erdoğan'ı kadınların saçından elini çekmeye çağırdılar

CHP İzmir kadın milletvekili adayları AK Partili kadınlar tarafından hazırlanan “35 Sarışın Kadın” projesini ortak bildiriyle sert şekilde kınadılar.

 

Devamını oku...

Önce Öğretmenin Elini Öptü

 

12 Haziran seçimlerinde İzmir 2.Bölgeden 6.sırada CHP'den milletvekili adayı olarak uğraş verecek olan Prof.Dr.Birgül Ayman Güler,seçim startına öğretmeninin elini öperek başladı.

Devamını oku...