Bademli ve Deliktaş Köylerine ziyaret

3 Mayıs Salı günü Birgül Ayman Güler ve Mustafa Moroğlu Bademli ve Deliktaş köylerini ziyaret ettiler.  Ağırlıklı olarak pamuk üretimi, zeytincilik ve sebze üretimi yapan köylülerin sorunlarını dinleyip CHP'nin tarım politikalarıyla ilgi bilgi verdiler. Gece geç saatlere kadar süren sohbet toplantılarına her iki köy halkının ilgisi büyük oldu.

Devamını oku...

 

Dikili esnafıyla buluşma

3 Mayıs Salı günü Birgül Ayman Güler, M. Ali Susam ve Mustafa Moroğlu Dikili pazarını ve çarşılarını ziyaret ederek halkla sohbet ettiler. Dikili esnafının yoğun ilgisiyle karşılanan adaylara Dikili Belediye Başkanı Ozman Özgüven ve Dikili CHP İlçe Başkanı Veli Karaman ve partililer eşlik etti.

Devamını oku...

CHP, Bakırçay’ın kalbinde iki seçim bürosu birden açtı.

2 Mayıs 2011

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) 2.Bölge Milletvekili adayları, Bakırçay’ın kalbi Bergama’da iki ayrı seçim bürosunun açılışını yaptı. Aralarında Mehmet Ali Susam, Birgül Ayman Güler, Mustafa Moroğlu, Rahmi Aşkın Türel’in de bulunduğu adaylar, Barbaros Mahallesi Eski Bahçıvan Pazarı, Arasta ve Kapalı Çarşı çevresinde esnaf ziyaretlerinde bulundu.

Devamını oku...

Adaylar Bergama Köy Muhtarları ile bir araya geldi

2 Mayıs 2011

CHP İzmir 2. Bölge Milletvekili Adayları Bergama Ilıca'da Bergama Köy Muhtarları ile bir araya gelerek yaşanan sorunlar ve seçim süreci hakkında görüş bildirdiler.

2-8 Mayıs programı

Prof. Dr. Birgül Ayman Güler;
2 Mayıs Pazartesi günü saat 14:00'te Bergama'da iki seçim bürosunun açılışı ve 3 Mayıs Salı günü saat 15:00'te Dikili'de seçim bürosu açılışında bulunacak.
4 Mayıs Çarsamba Tire, 5 - 6 Mayıs Perşembe - Cuma Ödemiş, 7 Mayıs Cumartesi Kiraz, 8 Mayıs Pazar Beydağ İlçelerinde çalışmalarına devam edecek.

Adaylar sivil toplum temsilcileri biraraya geldi

2 Mayıs 2011

Adaylar, akşam yemeğinde ise, Bergama’daki meslek örgütü, esnaf, sanayi, ticaret odaları temsilcileri, mahalle muhtarları ve sendika temsilcileriyle Bergama Öğretmenevi’nde bir araya geldi.

Devamını oku...

Bergama Bölcek ziyareti

Prof. Dr. Birgül Ayman Güler ve beraberindekiler Bölcek ziyareti sırasında  "Bergama Sofrası Çorba ve Pide Salonu" kurucusu Nilgün Demir ve çalışalar tarafından içtenlikle ağırlandı.

Devamını oku...