Tire'de Anneler Günü

İzmir 2. Bölge Milletvekili adayı Prof.Dr.Birgül Ayman Güler 7 Mayıs Cumartesi gününe Tire İlçe Örgütünün düzenlediği Anneler Günü etkinliklerine katılarak başladı.Tire'ye 10 km. uzaklıktaki Akçakale Köyünde düzenlenen kahvaltılı toplantıya çok sayıda kadın katıldı.

Devamını oku...

 

Ödemişliler CHP’li Güler’i bırakmak istemedi

6 Mayıs 2011

CHP İzmir 2. Bölge Milletvekili adayı Prof. Dr. Birgül Ayman Güler köyleri mesken tuttu. Seçim bölgesinde köy köy dolaşarak seçim çalışmalarını sürdüren Güler’i karşılarında gören seçmenler ise, CHP’nin yeni politikaları hakkında milletvekili adayından ayrıntılı bilgi almaya çalışıyor. Tire’nin ardından Ödemiş’e geçen Birgül Ayman Güler, vatandaşlardan gelen yoğun talep üzerine ziyaretini uzatmak zorunda kaldı.

Devamını oku...

CHP’li Güler 2. Bölgeyi adım adım arşınlıyor

Genel Seçimde geri sayım devam ederken, CHP’li milletvekili adayı Prof. Dr. Birgül Ayman Güler performansıyla parmak ısırtıyor. Aday olduğu 2. seçim bölgesinde kısa sürede adım atmadık yer bırakmayan Güler, seçmenlerine CHP’nin politikalarını anlatırken vatandaşlardan da yoğun ilgi görüyor.

Devamını oku...

Güler Ödemiş'te

6 Mayıs 2011

İzmir 2. bölge milletvekili aday Birgül Ayman GÜLER seçimı çalışmalarına Ödemiş'te köy ziyaretleriyle devam etti. GÜLER sabah Ödemiş Belediye başkanını ve belediye çalışanlarını ziyaretle güne başladı. Ardından Kaymakçı beldesinde pazar ve esnaf ziyaretinde bulundu.

Devamını oku...

Dikili Kent Konseyi açılış kokteyli yapıldı

4 Mayıs 2011

Dikili Kent Konseyi yoğun katılımın olduğu bir kokteylle açıldı. Açılışa İzmir Milletvekili adayı Prof. Dr. Birgül Ayman Güler, Mehmet Ali Susam ve Mustafa Moroğlu'da katıldılar.

Devamını oku...

Birgül Ayman Güler Ödemiş'te

AKP GEMİCİKLERİNE KAYNAĞI NERDEN BULUYORSA BİZ DE AİLE SİGORTASINA VE TARIM-HAYVANCILIĞA KAYNAKLARI ORDAN BULACAĞIZ

 

 

İzmir 2. bölge milletvekili adayı Prof.Dr.Birgül  Ayman GÜLER seçim çalışmalarını bugün ÖDEMİŞ'te sürdürdü.Sabah CHP ilçe yöneticileri ve partililerle birlikte ilk ziyaretini Ege Üniv. Ödemiş Ziraat Meslek Yüksek Okuluna gerçekleştirdi.Burda okul müdürü Prof.Yılmaz ŞAHAN tarafından karşılandı.Tarım ve hayvancılık konularının ele alındığı Ödemiş'in bu alandaki gereksinimleri ve sorunları üzerinde duruldu.Burada GÜLER, AKP iktidarın tarım ve hayvancılığı 9 yıllık iktidarları sırasında getirdiği noktanın günden güne kan kaybeden köylünün ve Ödemiş'te önemli bir tutan hayvancılığın bankalara olan borç krizi ve et ülkenin et ithal etmesine, Kurbanların bile ithal anguslarla gerçekleştirildiğine vurgu yaptı.

 

Devamını oku...

Kınık CHP İlçe Başkanlı'ğı ziyareti

Birgül Ayman Güler 3 Mayıs Salı günü Kınık CHP İlçe Başkanlığı'nı ziyaret etti.

Devamını oku...