Güler Meclis'te

Güler, 20 Haziran günü mazbatasını İzmir İl Seçim Kurulu'ndan teslim aldı. 22 Haziran günü Türkiye Büyük Millet Meclisi'ne gelerek Şeref Salonu'nda işlemlerini tamamladıktan sonra Meclis Kütüphanesi'ni gezdi ve görevlilerden bilgi aldı.

Devamını oku...

 

İlçe örgütlerine teşekkür ziyaretleri sürüyor

CHP İzmir Milletvekilleri Prof. Dr. Birgül Ayman Güler, Prof. Dr. Hülya Güven, Mustafa Moroğlu, Dr. Aytun Çınay ve Genel Başkan Yardımcısı Aleattin Yüksel seçim çalışmalarında gösterdikler çabalar için Bornova, Bayraklı, Karşıyaka ve Çiğli ilçe örgütlerini ziyaret ederek  yöneticiler ve partillerle bir araya geldiler.

Devamını oku...

Seçim günü

Devamını oku...

Karşıyaka'ya teşekkür

15 Haziran günü CHP İzmir Milletvekili  Prof. Dr. Birgül Ayman Güler, seçim çalışmalarında yaptıkları katkılar nedeniyle Karşıyaka Belediye Başkanı Cevat Durak'a teşekkür ziyaretinde bulundu.

Devamını oku...

Mühür Bergama'da Vuruldu!..

Bakırçay Halkın İktidarı dedi.
Bergama, binlerce yurttaşın sevgi seline çevirdiği Cumhuriyet Meydan'ında CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'na mührü teslim etti.

Devamını oku...

İlçe örgütlerine ziyaretler

12 Haziran Genel Seçimleri'nde CHP İzmir Milletvekili olan Birgül Ayman Güler seçim çalışmalarında yürekten verdikleri katkılar için ilçe örgütlerine teşekkür ziyaretleri yapıyor.

Devamını oku...

Bayındır'da Miting...

10 Haziran günü saat 14:00'te Birgül Ayman Güler, Aytun Çınay, Mustafa Moroğlu, Rahmi Aşkın Türeli Bayındır'da alanından halka seslendiler. Ardından hep birlikte yürüyüşe geçtiler.

Devamını oku...