Konferans

CHP Genel Başkan Yardımcısı ve Parti Söcüsü Birgül Ayman Güler, 3 Aralık 2011 Cumartesi günü CHP Samsun İl Başkanlığı'nın düzenlediği "Kadın ve Siyaset" konulu konferansa konuşmacı olarak katılacak.

Devamını oku...

 

Genel Başkan Yardımcısı Güler'den Çankaya Belediye Başkanı Bülent Tanık'a ve Eşine Kurultay Daveti

CHP Genel Başkan Yardımcısı Birgül Ayman Güler, 11. Kadın Kurultayı'nın yapılacağı Ahmet Taner Kışlalı Spor Salonu'ndaki hazırlıklar için Çankaya Belediye Başkanı Bülent Tanık'a teşekkür etti.

Devamını oku...

11. Kadın Kurultayı Sosyal Medya Görselleri Tanıtım Toplantısı

CHP Kadın Örgütlenmesi ve Kadın Kollarından Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Birgül Ayman Güler, 11.Kadın Kurultayı çalışmalarında, sosyal medyada kullanılacak olan halkla ilişkiler(PR) görsellerini CHP Genel Merkezi'nde Parti Meclisi Salonu'nda CHP Kadın Kollarına ve partili kadınlara tanıttı.

Devamını oku...

CHP 11. Kadın Kurultayı; 8 Yıl Aradan Sonra 8 Temmuz'da

 

 

 

“XI. Kadın Kurultayı” İstanbul Buluşması

Güler, 20 Nisan günü tutuklu İzmir Milletvekili Mustafa Balbay adına, İzmir Kitap Fuarı’nda oluşturulan ”Balbay’a Özgürlük” standında Balbay’ın kitaplarını imzaladıktan sonra 21 Nisan günü İstanbul'da düzenlenen "Kadın Kurultayı" bilgilendirme toplantısına katıldı.nkleştirilen .

Devamını oku...

Güler Yenimahalle Belediye BaşkanI Fethi Yaşar'ı Makamında Ziyaret Etti

CHP Genel Başkan Yardımcısı Birgül Ayman Güler, Yenimahalle Belediye Başkanı Fethi Yaşar ve eşi Azize Yaşar'ı 11. Kadın Kurultayı'na davet etti.

Devamını oku...

Kadın Bülteni

Kadın Bülteni 7. Sayı çıktı

Devamını oku...