İzmir İl Kadın Kolu Yönetim Kurulu İle Toplantı

[06-04-2012 Saat 18.00]

Kadın Örgütlenmesinden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Birgül Ayman Güler, 6 Nisan 2012 günü İzmir İl Kadın Kolu Yönetim Kurulu Başkanı Nurşen BALCI ve kurul üyeleri ile, kadın kolunun il başkanlığındaki çalışma salonunda toplantı yaptı. İzmir'deki çalışmalar hakkında bilgi aldı.

Devamını oku...

 

XI. Kadın Kurultayı'na Giderken...

Cumhuriyet Halk Partisi, yaklaşık 300 bin kadın üyesi olan dev bir bünyedir. CHP, kadının toplumsal ve siyasal haklarını geliştirme bakımından da, gerçekten parlak bir sicile sahiptir.

 

Devamını oku...

CHP'den cezaevi raporu...

Genel Başkan Yardımcısı ve Parti Sözcüsü Güler: ” Cezaevlerinin kadınlar üzerindeki maddi etkisi 3 misli daha ağır. Duygusal etkisi ise kim bilir kaç misli? Bunun için kadın ve cezaevi konusu çok özel ve önemli” dedi.

Devamını oku...

“İzmir’de CHP’li kadınlar kadın kotasını deldi, yüzde 33’lük kotayı geride bıraktı”

Kadın örgütlenmesinden sorumlu CHP Genel Başkan Yardımcısı Güler “İzmir’de CHP’li kadınlar kadın kotasını deldi, yüzde 33’lük kotayı geride bıraktı” dedi.

Devamını oku...

Cankurtaranda Mahsur Kaldılar

8 Mart Dünya Kadınlar Günü etkinlikleri kapsamında  Artvin'e giden CHP Genel Başkan Yardımcısı Birgül Ayman Güler ve Genel Başkan Kılıçdaroğlu'nun eşi Sevim Kılçdaroğlu, programlarının ikinci ve son gününde Artvin'den Hopa'ya giderken Cankurtaran Geçiti'nde  çetin kış koşulları nedeniyle mahsur kaldılar.

Devamını oku...

Öğretmen Necla Kızılbağ Huzurevi'ne Ziyaret

Genel Başkan Yardımcısı Birgül Ayman Güler ile Genel Başkan Kemal Kılıçdaroğlu’nun eşi Selvi Kılıçdaroğlu, Ankara Pursaklar’da Öğretmen Necla Kızılbağ Huzurevi'ni ziyaret etti. 

Devamını oku...

CHP Genel Başkan Yardımcısı Güler 8 Mart Dünya Kadınlar Günü Etkinliklerinde Artvin'de

Genel Başkan Yardımcısı Güler ile Sevim Kılıçdaroğlu Artvin’de Kadın Kollarının 8 Mart nedeniyle düzenlediği etkinliklere katılacaklar. 

Devamını oku...