CHP Milletvekillerinden ‘Birliğe Çağrı’: "Parti Yöneticileri İçin Bir Yükümlülük”

 

Cumhuriyet Halk Partisi;  gücünü ilkelerinden, ideolojisinden, Cumhuriyetin kurucu iradesine sahip çıkmaktan ve bu konularda asla ödün vermeyen örgütüyle partililerinden almaktadır.

Devamını oku...

 

CHP 13. Olağan Gençlik Kurultayı Yapıldı

CHP 13. Olağan Gençlik Kurultayı 24 Haziran 2012 Pazar günü Ankara Ahmet Taner Kışlalı Spor Salonu'nda gerçekleştirildi. CHP Genel Başkan Yardımcısı ve Parti Sözcüsü Birgül Ayman Güler gençlerin Kurultay coşkusuna ortak oldu.

Devamını oku...

CHP Genel Başkan Yardımcısı Birgül Ayman Güler 2012’ye Van’da Girdi.

Yeni yıla Vanlılarla birlikte girmek,  depremzedelerin sıkıntılarını paylaşmak ve onlarla dayanışma içinde olduklarını göstermek için Van’a giden CHP Parti Sözcüsü Güler, yılbaşı gecesinde Vanlıların duygu ve umutlarına ortak oldu.  

Devamını oku...

CHP Genel Başkan Yardımcısı Birgül Ayman Güler ile Selvi Kılıçdaroğlu Ağaç Dikti

CHP Genel Başkan Yardımcısı Prof. Dr. Birgül Ayman Güler, Selvi Kılıçdaroğlu ve Çankaya Belediye Başkanı Bülent Tanık fidan dikti, köylerde ağaçlandırma çalışmasına katıldı. 

Devamını oku...

CHP Genel Başkan Yardımcısı Güler "Anti-emperyalist Kadınlar Buluşması" Panelinde

 

Türk kadın heyeti Suriye'de

Suriye Kadınlar Birliği'nin daveti üzerine, çeşitli siyasi gruplardan oluşan 40 kişilik Türk kadın heyeti Suriye'nin başkenti Şam'a geldi. Kıtet, panel bitiminde CHP Genel Başkan Yardımcısı Güler'e bir plaket hediye etti. Güler de, Türkiye'den getirdiği hediyeyi Kıtet'e takdim etti.

Devamını oku...

Genel Başkan Yardımcısı Birgül Ayman Güler’den Engelli Gençlere Destek

[24 Nisan 2012 Saat 20.00]

CHP Genel Başkan Yardımcısı ve İzmir Milletvekili Birgül Ayman Güler, 24 Nisan 2012 akşamı Ankara’da yapılan Serçev-Serebral Palsili (Beyin Felçli) Çocuklar Derneği’nin 10. Geleneksel Çocuk ve Gençlik Balosu’na katılarak, engelli gençlere destek verdi.

Devamını oku...

Birgül Ayman Güler CHP'nin 88. Kuruluş Yıl Dönümü Kutlamalarında

 

CHP Genel Başkan Yardımcısı ve Parti Sözcüsü Birgül Ayman Güler 9 Eylül 2011 Cuma günü, CHP'nin 88. kuruluş yıl dönümü etkinlikleri kapsamında Genel Başkan Kemal Kılılçdaroğlu başkanlığında ve partililerle birlikte Anıtkabir'i ziyaret etti.

Devamını oku...