CHP İZMİR GÜNDÜZ KİTLE ÖRGÜTLERİYLE, AKŞAM KÖYLÜLERLE

 

CHP İzmir İl Örgütü Bergama’daki kırsal alan çalışmalarının son günü, CHP İzmir İl Başkanı Ali Engin ve CHP Bergama İlçe Başkanı Özkan Türkdoğan ev sahipliğinde, öğretmenevinde düzenlenen sivil toplum buluşmasıyla başladı, 10 ekibin 48 köyü ziyaretiyle sona erdi.

Devamını oku...

 

TÜRK ULUSU'NUN DİRİLİŞ GÜNÜ, 30 AĞUSTOS ZAFER BAYRAMI KUTLU OLSUN

İzmir Milletvekili Birgül Ayman Güler, 30 Ağustos Zafer Bayramı'nı partililer ve yurttaşlarla birlikte kutladı.CHP İzmir İl Başkanlığı tarafından Cumhuriyet Meydanı'nda yapılan kutlama törenlerine CHP örgütü yanısıra Milletvekilleri, ilçe - belediye başkanları ve partililer katıldı.

Devamını oku...

CHP MİLLETVEKİLLERİ BERGAMA KÖYLERİNE ÇIKARMA YAPTI...

 

CHP İzmir Milletvekilleri İl Başkanlığı’nın düzenlediği köy çalışma programında Bergama köylerini ziyaret etti. İzmir Milletvekili Birgül Ayman Güler’in memleketi Bergama’da bir araya gelen CHP’li vekiller, başında bir milletvekilinin bulunduğu on ayrı grupla köy çalışması gerçekleştirdi. Bergama İzmir’in 114 köy ile en fazla köy ve köy nüfusunun bulunduğu, Bakırçay Havzası’nın merkezi konumunda bir ilçesi.

Devamını oku...

ZABITANIN ELİ AYAĞI BAĞLI!

 

CHP’li Birgül Ayman Güler, “Şimdiki kentlerin zabıtasındaki temel sorun AVM’cilik ve çok büyük ticari işletmeler! Zabıta sanki küçük esnafın denetçiliğine sıkıştırılmış gibi. Zabıta mevzuatında buna göre bir düzenleme yapılmadığı için zabıta hizmeti küçük esnafla sınırlandırılmış oluyor. Türkiye’de işletmelerin büyüyen ölçeklerine uygun olarak zabıta görev ve yetkilerinin yeniden düzenlenmesi gerekiyor” dedi.
 

Devamını oku...

Alt Kategoriler