BERGAMA KURTULUŞUN 91. YILDÖNÜMÜNÜ KUTLADI

 

Bergamalılar düşman işgalinden kurtuluşun 91. yılını kutladı. Memleketinin kurtuluş yıldönümü törenlerine katılan İzmir Milletvekili Birgül Ayman Güler, hemşerilerinin coşku ve heyecanına ortak oldu. 

Devamını oku...

 

12 EYLÜL'LE BERABER TÜRKİYE'NİN BAŞINA İKİ BÜYÜK BELA SARILMIŞTIR!

“Türkiye’nin bugün yaşadığı tüm temel sorunların nedeni Amerikancı 12 Eylül darbesidir. 12 Eylül’le beraber Türkiye’nin başına iki büyük bela sarılmıştır. Birisi dinci devlet özlemi, ikincisi ayrılıkçı terör. Bugün AKP’nin 10 yılı bulan iktidarı 12 Eylül 1980’de açılan neoliberal karşı devrimin üzerinde yükseldi. Türkiye’nin tüm kamu mallarının ulusal zenginliklerinin özelleştirilmesi, 24 Ocak kararları ve o kararları uygulama süreci 12 Eylül’le başladı.”

Devamını oku...

CHP İZMİR TEK YÜREK TEK YUMRUK

CHP İzmir İl Başkanlığı tarafından düzenlenen, CHP İzmir Milletvekili ve Parti Meclisi Üyesi Birgül Ayman Güler'in de katıldığı 90. kuruluş yıldönümü yemeğinde, CHP İzmir il ve ilçe örgütleri, milletvekilleri, meclis üyeleri ve partililer; CHP İzmir tek yürek  tek yumruk ve seçime hazır mesajı verdi.

Devamını oku...

TÜRKİYE'NİN BU YANLIŞTAN DÖNECEĞİNİ DÜŞÜNÜYORUM!

 

“Bu yasayı yapmak Anayasaya aykırı, uluslararası sözleşmelere de aykırı. Anayasa Mahkemesi’nin bu yasayı iptal etmesini istedik. Ben Anayasa Mahkemesi’nin iyi bir karar vereceğini ve Türkiye’nin bu büyük yanlıştan döneceğini düşünüyorum.”

Devamını oku...

Alt Kategoriler