MESELE SURİYE DEĞİL, TÜRKİYE!

“Suriye konusunda AKP Hükümeti savaş kışkırtıcısıdır. Türk halkı hiçbir şekilde AKP Hükümeti’nin arkasında durmayacak. Cümle alem de bunu böyle bilmeli!”

Devamını oku...

 

ENGELLİLİK HASTALIK DEĞİL!

 

“Engelli politikaları son 10 yılda iflas etmiş durumda, neoliberal politikalar ile engelliler konusunda devlet özellikle son 10 yıldır her şeyi sırtından attı. Vereyim sana 600 lira bak çocuğuna evde. Vereyim sana 600 lira aman ha beni daha fazla meşgul etme. Bu zihniyeti tamamen değiştirmeli ve rehabilitasyon tedavisinin devletin temel görevi olduğunu ilan edip yeterli sayıda ve nitelikte rehabilitasyon kurumu yapılmalı!”

Devamını oku...

DAĞ BAYIR PKK'YA VE RANTİYEYE TESLİM EDİLECEK!

 

“Bütünşehir, belediyecilik modeli değil, Türkiye’yi federasyona götüren bir model. 30 ilde belediyeciliğe değil, seçimli valiliğe ilçelerde de seçimli kaymakamlığa aday olunacak. Bütünşehircilik, Türkiye’yi ulusal çapta federasyona, yerel çapta da yerel oligarşiye sürüklüyor.”

Devamını oku...

HİZMETİN BEDELİ NASIL ÖDENECEK?

 

CHP’li Güler çalışmalarını seçim bölgesi Dikili’de köy ziyaretleri ile sürdürüyor.  Yerel seçim öncesinde '500 köy' hedefiyle yola çıkan CHP İzmir İl Örgütü, Bakırçay Havzası’ndaki köy çalışmalarına Dikili’de devam etti. Toplam 28 köy ve bir beldeye sahip olan Dikili köyleri Milletvekillerinin, parti meclisi üyelerinin, il başkanının ve il yöneticilerinin başkanlık ettiği toplam 8 grup ile baştan aşağı ziyaret edildi. 

Devamını oku...

Alt Kategoriler