Güler, Altay Konak Belediyesi Kadın Basketbol Takımını Meclis'te Ağırladı


Kadın Basketbol 2. Ligi'nde mücadele eden, Altay Konak Belediyesi Kadın Basketbol Takımı oyuncuları ve teknik heyeti CHP İzmir Milletvekili Birgül Ayman Güler'e konuk oldu.

2. Ligin iddialı takımlarından olan Altay Konak Belediyesi Kadın Basketbol Takımı, Ankara'da sürdürdüğü hazırlık maçları arasında saat 12.00'da CHP İzmir Milletvekili Birgül Ayman Güler'i ziyaret etti. Oyuncu ve teknik heyetten oluşan kadın basketbol takımı, Meclisi gezdi ve öğle yemeğini üyeler lokantasında yedi.
Meclise ilk defa geldiğini söyleyen ve Meclis çalışmaları hakkında merak ettiklerini soran oyuncular çalışmalar hakkında bilgi aldılar.
Güler'in gösterdiği yakın ilgiye teşekkür eden Kadın Basketbol Takımı oyuncuları ve teknik heyeti, Güler'i akşam 18.00'da oynaycakları Ordu Spor Kadın Basket Takımı ile yapacakları hazırlık maçına davet ettiler.
Güler, "Genel Kurul çalışmaları akşam geç saatlere kadar devam edeceği için salonda olamayacağım ama tüm kalbimle sizi destekliyorum ve inanıyorum bu yıl ligi şampiyon bitirip 1. Lige çıkacaksınız" dedi.
Çalışmalarında kolaylıklar dileyen Altay Konak Belediyesi Kadın Basketbol Takımı oyuncuları, akşam oynayacakları Ordu Spor Kadın Basketbol Takımı maçı hazırlıklarını yapmak üzere  Meclis'ten  ayrıldılar.